Výroba kožešin

Vyrábíme a prodáváme kožešinová paleta, pláště a kožešinové doplňky.
Provozujeme prodejnu i velkoobchodní prodej.

Oděvy z kožešiny přesně pro vaši postavu

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou a prodejem kožešinové konfekce vám můžeme zaručit, že naše výrobky jsou střižené a zpracované velmi přesně. Vy si tak můžete být jistí tím, že deklarovaná velikost i střih přesně splňují vaše očekávání. Pokud toužíte po kožešinovém plášti nebo paletu ušitém přesně na míru, pak můžete snadno využít naší zakázkové kožešinové výroby. Přijďte k nám, společně vybereme materiál i střih, vezmeme vám míry a vyrobíme oděv z kožešiny přesně podle vašich představ.

Úprava kožešinových oděvů

Máte doma starší kožešinové oděvy a přáli byste si je opět nosit? Nejste jediní, a my pro vás máme řešení. Starší kožešinovou konfekci lze upravit a přepracovat. Původnímu oděvu tak můžeme dát zcela nový vzhled a moderní střih, který vám opět bude dělat radost a dopřávat vám pohodlí. Pokud chcete vědět, zda je vaše kožešinová konfekce vhodná k přepracování, jednoduše nám ji přineste nebo pošlete poštou. Váš plášť, paleto nebo kožešinový doplněk prohlédneme a navrhneme vám způsob i cenu jeho přepracování.

Proč vybrat naše služby?

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou a prodejem kožešinové konfekce vám můžeme zaručit, že naše výrobky jsou střižené a zpracované velmi přesně.
Máte doma starší kožešinové oděvy a přáli byste si je opět nosit? Nejste jediní, a my pro vás máme řešení. Starší kožešinovou konfekci lze upravit a přepracovat.
Velkoobchodním prodejem kožešinové konfekce se zabýváme dlouhodobě a dokážeme vám nabídnout výhodné podmínky

Napište nám

Kontakt

Odpovědná osoba
Hana Kulhánková
Sídlo firmy
Fügnerova 886
539 01 Hlinsko v Č.
Telefon
(+420) 607 526 987 , (+420) 602 402 108 
Otevírací doba:
Po - Pá: 8:00 - 14:00

04604288
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
© 2024 Vyroba-kozesin.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů